Składowa - Głosowanie

Głosowanie jest najprostszą formą ankiety z jednym pytaniem. Umożliwia uzyskanie wyników zarówno w formie anonimowej, jak również z informacją o tym które odpowiedzi wybrali poszczególni studenci. Wyniki głosowania mogą być opublikowane studentom dopiero po ich odpowiedzi, a także dopiero po zamknięciu ankiety.

Aby dodać Głosowanie należy zalogować się na platformę, wejść do kursu, w którym posiada się uprawnienia do edycji, włączyć tryb edycji (Blok: Ustawienia->Administracja kursem->Włącz tryb edycji):

wlacz tryb edycji

1. Nacisnąć: Dodaj aktywność lub zasób

2. Wybrać z listy: Aktywności->Głosowanie

Dodaj Glosowanie

4.Wypełnić pole obowiązkowe: Nazwa głosowania, Wstęp (pytanie do któego podamy odpowiedzi do wyboru), a także minimum 2 pola z odpowiedziami do wyboru: Option 1, 2, ... itd.

Opcje Glosowanie

5. Nacisnąć w dolnej częsci strony: Zapisz i wróc do kursu lub Zapisz i wyświetl

6. Dodatkowo można określić kiedy i w jaki sposób studenci będą mogli przeglądać wyniki Głosowania

publikacja wynikow