Zapisanie się do kursu

W zależności od ustawnień i preferencji prowadzącego istnieje kilka sposobów zapisania się/dostępu do kursu.

Ikonki widoczne przy nazwie kursu oznaczają jaki rodzaj autoryzacji jest wymagany i kto ma dostęp do kursu.

otwarty dla gosci - kurs otwarty dla gości (bez klucza dostępu)

otwarty dla gosci posiadajacych klucz - kurs otwarty dla gości (konieczna znajomość klucza dostępu)

otwarty dla studentow - kurs otwarty dla osób posiadajacych konto w systemie (bez klucza dostępu)

otwarty dla studentow posiadajacych klucz - kurs otwarty dla osób posiadajacych konto w systemie (konieczna znajomość klucza dostępu)

W zależności od rodzaju dostępu mogą pojawić się następujące okna:

Dla użytkowników zalogowanych jako GOŚĆ

KURS DOSTĘPNY PO PODANIU JEDNORAZOWEGO HASŁA DOSTĘPU

dostep gosc haslo

BRAK DOSTĘPU DLA GOŚCI

brak dostepu gosc

Dla użytkowników zalogowanych np. STUDENT

KURS DOSTĘPNY PO PODANIU JEDNORAZOWO HASŁA (HASŁO OTRZYMUJE SIĘ OD PROWADZĄCEGO)

student dostep na haslo

KURS JEST ZAMKNIĘTY LUB SKOŃCZYŁ SIĘ CZAS W JAKIM STUDENT MIAŁ DOSTĘP DO KURSU

brak student

UWAGA!

W przypadku problemów z zapisaniem się do kursu należy zwrócić się do prowadzącego w celu wyjaśnienia problemu lub otrzymania odpowiedniego klucza dostępu.

NIE NALEŻY UŻYWAĆ KLUCZY DOSTĘPU PRZEZNACZONYCH DLA INNYCH GRUP!!